KONEC SADISTICKÉ JEDOVNICKÉ PSYCHIATRIE

www.globalnireformapsychiatrie.cz

INKARNAČNÍ PRECEDENS

Varujeme všechny občany před sadistickými psychiatriemi České Republiky, kterým připravujeme ANŠLUS.

Mučí se tam a týrá, poškozuje se tělo jedy a elektrickým proudem a omezováním základních lidských práv a svobod a znepříjemňováním další perspektivy ve společnosti. POužívala se zde psychotronická šikana navázaná na lékojedy, které jsou čipované všechny. O zdraví lidského organismu a o fungování lidské psychiky tito sadisté nevědí zhola nic.

O celé problematice se dozvíte na webových stránkách 

www.globalnireformapsychiatrie.cz.

Na soud byla podaná rozsáhlá žaloba a momentálně se připravuje vojensko-policejní zátah PANACEJSKOU ARMÁDOU na sadisty v bílých a zelených pláštích v Čechách, kteří nám jedují obyvatele, psychotronicky je mučili skrze čipy v lékojedech a debilizovali je a znásilňovali při kurtování, zavírali do klecí a klecových lůžek a dělali z normálních lidí magory a z národa českého dojnou krávu. 

Oběti se obrátily i na INKARNAČNÍ SOUD a Česká Republika dostane nucenou správu po psychotronické válce, kterou jsem vyhráli nad fašistickou LUFTHAFFE. LUFTHAFFE měla na psychiatriích spojky, které nám debilizovaly nejprastarejší a nejmetropolitnější genetické linie našeho rodu BOHEMUS ČEŠČŤ.

Na sadistických psychiatriích se také provozuje sexuální sadismus ve vědomí i ve faulhypnóze.

NIKOHO TAM NEPOSÍLEJTE, ZEJMÉNA PAK NE DĚTI!!!!

O PSYCHICKY LABILNÍ PŘÍBUZNÉ A PŘÁTELE SE POSTAREJTE, KAŽDÁ PSYCHICKÁ PORUCHA MÁ DŮVOD.

https://www.archandelcaduceus.com/dusevni-zdravi/

Zde vidíte některé ze stížností, které řešily i mezinárodní organizace až jsme se zmobilizovali a rozhodli jsme je smáznout sadisty na psychiatriích jedním zátahem. 

Momentálně je sleduje PATROLA SVAROHAUM skrze spacetimeviewery a usvědčuje je z mučení a týrání. Nemají šanci. 

Všichni postižení pacienti dostanou náhrady. Do té doby, než psychiatrie změníme, tam nikoho neposílejte a neobracejte se tam o "radu do hrobu". 

Pokud máte potíže s psychikou, obklopte se krásou, dopřejte si příjemné pocitové zážitky, zbavte se tyranů, relaxujte na hudbě 432Hz, uvolňuje spasmy, detoxikujte tělo a nejvíce vám doporučujeme vyšetření na SENSITIVU IMAGO 530, abyste zjistili co máte v sobě za toxické jedy a organismy, které mění psychiku. 

Halucinace byly způsobeny psychotronickou šikanou, která skončila, fašisté byli poraženi. Už je nemůžete mít, pokud neberete psychiatrické lékojedy nebo drogy.

www.psychotronickavalka.cz

Pokud máte deprese a úzkosti, běžte na masáže celotělové, a to opakovaně, a uvolněte si sevření hrudníku a srdce ze stresu nebo z psychotronické šikany, zvolněte a choďte do přírody a cvičte protahovací cvičení. 

Kupte si HTP- 5 a berte 2x denně a berte omega 3 v oleji lněném ale, ne rybí, alespoň 2000mg denně. Pijte freshe a jezte bílé jogurty.